Tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, które dostarcza Klientów

Menu
Pozycjonowanie stron internetowych

Zdjęcie autorstwa Christiana Ferrari

Oferta pozycjonowania stron internetowych

Oferujemy skuteczną i bezpieczną metodę zwiększenia ruchu z wyszukiwarki Google. Pozycjonujemy strony nowe oraz działające od dawna.

Zajmiemy się Twoją stroną kompleksowo – po podpisaniu umowy przekazujesz nam tylko dane dostępu do swojej witryny, a my zajmujemy się resztą, nie zajmując Twojego czasu.

Poniżej znajduje się nasza oferta. Gorąco zachęcamy do przeczytania artykułu objaśniającego pozycjonowanie i szczegóły naszej oferty: Co to jest pozycjonowanie i co powinieneś wiedzieć przed zawarciem umowy?

Jeśli chcesz pozycjonować swoją witrynę samodzielnie, zobacz nasz Kurs pozycjonowania bez wiedzy informatycznej – dla początkujących.

Jak skuteczne jest nasze pozycjonowanie?

Znamy się na tym, co robimy – od 4 lat zajmujemy pozycje w ścisłej czołówce dla wyników wyszukiwania fraz takich jak “pozycjonowanie stron internetowych” (sprawdź). Wyprzedzamy blisko milion witryn konkurencji, która specjalizuje się dokładnie w oferowaniu pozycjonowania.

W jaki sposób pozycjonujemy?

W każdym miesiącu współpracy wykonujemy różne zadania – zależenie od tego, czego w danym miesiącu strona potrzebuje.

Przykładowo: publikujemy reklamujące Twoją firmę artykuły prasowe na innych stronach z Twojej branży, wdrażamy nowe mechanizmy wspomagające pozycjonowanie, ręcznie zdobywamy wartościowe odnośniki do Twojej strony lub publikujemy wartościowe merytorycznie artykuły pozycjonujące na Twojej witrynie. Twoją stronę usprawniamy pod kątem pozycjonowania cały czas, a nie tylko jednorazowo. Stosujemy przy tym techniki bezpieczne i zalecane przez firmę Google.

Na ile wyrażeń pozycjonujemy?

Obecnie nie ma możliwości skutecznego pozycjonowania na kilka tylko wyrażeń (tzw. fraz) – kończy się to karą od wyszukiwarki Google. Twoja strona musi być najlepsza w całej branży, dla mnóstwa wyrażeń, a nie tylko dla kilku.

Na początku współpracy analizujemy, jakie wyrażenia związane z Twoją ofertą są często poszukiwane przez internautów oraz jak silna jest konkurencja na nie. Znajdujemy w ten sposób ponad 100 wyrażeń, które są często poszukiwane przez internautów. Pozycjonowanie zaczynamy od tych wyrażeń, dla których konkurencja jest najsłabsza, dzięki czemu jak najszybciej można uzyskać dobre efekty i podnieść liczbę Twoich Klientów.

Ile czeka się na efekty?

Pozycjonowanie polega na podnoszeniu renomy Twojej strony w oczach wyszukiwarki Google. Renomy nie sa się zdobyć z dnia na dzień – trwa to miesiącami. Wyraźnych efektów pozycjonowania można spodziewać się po około 7-10 miesiącach współpracy. Umowę możesz jednak rozwiązać w dowolnym momencie, bez dodatkowych kosztów.

Przykłady: poniżej zamieszczamy prawdziwe, potwierdzone przez naszych Klientów w referencjach wykresy wzrostu ruchu.

 

Wzrost ruchu na stronie www

 

Wzrost ruchu: +433% w 4 miesiące. Zobacz referencje

 


 

Efekty pozycjonowania

 

Wzrost ruchu: +34% co miesiąc. Zobacz referencje i wzrost sprzedaży

 


 

Wykres ruchu - pozycjonowanie

 

Wzrost ruchu: +288% w 11 miesięcy. Zobacz referencje

 


 

Wzrost ruchu na stronie internetowej

 

Wzrost ruchu: +296% w 7 miesięcy. Zobacz referencje

 

Ile kosztuje pozycjonowanie?

GRATIS: do realizowanego przez nas pozycjonowania dołączamy bezpłatnie Kurs pozycjonowania o wartości 2000 zł. Możesz wykorzystać wiedzę w nim zawartą, by teraz lub w przyszłości dodatkowo wspomóc marketing swojej witryny. Oferta ograniczona czasowo.

Jeśli dysponują Państwo budżetem niższym, niż 3200 zł netto miesięcznie, a wciąż chcą skutecznie wypozycjonować swoją stronę, zachęcamy do zapoznania się z naszym kursem pozycjonowania.

Marketing internetowy oferujemy od 3200 zł netto miesięcznie. Jest to budżet wybierany przez większość Klientów i wystarczający, by ruch na Państwa stronie wyraźnie wzrósł (orientacyjnie o kilkadziesiąt procent w ciągu 7-10 miesięcy). W pozycjonowaniu stosujemy wyłącznie sprawdzone i bezpieczne metody, zgodne z wymaganiami firmy Google.

Wyższy budżet miesięczny przynosi proporcjonalnie lepsze rezultaty (większy ruch). Przykładowo przy budżecie 9600 zł netto miesięcznie zakładamy i prowadzimy dla Państwa 2 dodatkowe branżowe strony internetowe, których celem jest zbudowanie fundamentów i pozycjonowanie głównej witryny. Państwo są właścicielami tych dodatkowych serwisów, co oznacza, że pozycja Państwa strony będzie zbudowana na bazie innych Państwa witryn i nie będzie w całości zależna od cudzych stron. Trzykrotnie wyższy budżet przyniesie w uproszczeniu trzykrotnie wyższy ruch, niż budżet podstawowy.

Maksymalny opłacalny budżet jest zależny od wielkości danej branży, ale zazwyczaj wynosi około 50 tys. zł miesięcznie. Większe firmy używają więc budżetów w wysokości 25 – 35 tys. zł, co pozwala im na objęcie i utrzymywanie pozycji lidera swojej branży.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a prześlemy Państwu ofertę dostosowaną do Państwa budżetu.

W przypadku pozycjonowania przy minimalnym budżecie, ceny są stałe i dla witryn w języku polskim lub angielskim wynoszą:

  • cena za opisaną powyżej jednorazową analizę popularnych wyrażeń związanych z Twoją branżą oraz za analizę konkurencji na nie wynosi 2800 zł netto (płatne jednorazowo po podpisaniu umowy),
  • następnie cena za każdy miesiąc pozycjonowania wynosi 3200 zł netto (obsługujemy także wyższe budżety).

By otrzymać ofertę lub poznać szczegóły, wypełnij poniższy formularz. W razie pytań zachęcamy do kontaktu e-mailowego: biuro@sukcesstrony.pl lub telefonicznego: ☎ 513 499 352 od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 18:00.

Po przesłaniu formularza skontaktujemy się e-mailowo w celu przedstawienia oferty dostosowanej do budżetu, wyjaśnienia metody działania i przedstawienia proponowanej treści umowy.

Imię i nazwisko:

Adres e-mail:

Numer telefonu (opcjonalny):

Miesięczny budżet netto na pozycjonowanie (minimalny: 3200 zł)

Adres Twojej strony:

Czy zapytanie ma związek z ubieganiem się o dotację z Unii Europejskiej, Funduszu Pracy itp. na pozycjonowanie:

Wniosek o szczegóły i dodatkowe pytania:

Aby dowiedzieć się, jak będziemy przetwarzać wysłane przez Ciebie dane osobowe, zobacz politykę prywatności w nowym oknie.