Tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, które dostarcza Klientów

Menu
Pozycjonowanie stron internetowych

Zdjęcie autorstwa Christiana Ferrari

Oferta pozycjonowania stron internetowych

Oferujemy skuteczną i bezpieczną metodę zwiększenia ruchu z wyszukiwarki Google. Pozycjonujemy strony nowe oraz działające od dawna.

Zajmiemy się Twoją stroną kompleksowo – po podpisaniu umowy przekazujesz nam tylko dane dostępu do swojej witryny, a my zajmujemy się resztą, nie zajmując Twojego czasu.

Poniżej znajduje się nasza oferta. Gorąco zachęcamy do przeczytania artykułu objaśniającego pozycjonowanie i szczegóły naszej oferty: Co to jest pozycjonowanie i co powinieneś wiedzieć przed zawarciem umowy? Jeszcze obszerniejsze objaśnienia znajdziesz w artykule: Pozycjonowanie stron internetowych – pełne objaśnienia.

Jeśli chcesz pozycjonować swoją witrynę samodzielnie, zobacz nasz Kurs pozycjonowania bez wiedzy informatycznej – dla początkujących.

Jak skuteczne jest nasze pozycjonowanie?

Znamy się na tym, co robimy – od 6 lat zajmujemy pozycje w ścisłej czołówce dla wyników wyszukiwania fraz takich jak “pozycjonowanie stron internetowych” (sprawdź). Wyprzedzamy blisko milion witryn konkurencji, która specjalizuje się dokładnie w oferowaniu pozycjonowania.

W jaki sposób pozycjonujemy?

W każdym miesiącu współpracy wykonujemy różne zadania – zależenie od tego, czego w danym miesiącu strona potrzebuje.

Przykładowo: publikujemy reklamujące Twoją firmę artykuły prasowe na innych stronach z Twojej branży, wdrażamy nowe mechanizmy wspomagające pozycjonowanie, ręcznie zdobywamy wartościowe odnośniki do Twojej strony lub publikujemy wartościowe merytorycznie artykuły pozycjonujące na Twojej witrynie. Twoją stronę usprawniamy pod kątem pozycjonowania cały czas, a nie tylko jednorazowo. Stosujemy przy tym techniki bezpieczne i zalecane przez firmę Google.

Na ile wyrażeń pozycjonujemy?

Obecnie nie ma możliwości skutecznego pozycjonowania na kilka tylko wyrażeń (tzw. fraz) – kończy się to karą od wyszukiwarki Google. Twoja strona musi być najlepsza w całej branży, dla mnóstwa wyrażeń, a nie tylko dla kilku.

Na początku współpracy analizujemy, jakie wyrażenia związane z Twoją ofertą są często poszukiwane przez internautów oraz jak silna jest konkurencja na nie. Znajdujemy w ten sposób ponad 100 wyrażeń, które są często poszukiwane przez internautów. Pozycjonowanie zaczynamy od tych wyrażeń, dla których konkurencja jest najsłabsza, dzięki czemu jak najszybciej można uzyskać dobre efekty i podnieść liczbę Twoich Klientów.

Ile czeka się na efekty?

Pozycjonowanie polega na podnoszeniu renomy Twojej strony w oczach wyszukiwarki Google. Renomy nie sa się zdobyć z dnia na dzień – trwa to miesiącami. Wyraźnych efektów pozycjonowania można spodziewać się po około 7-10 miesiącach współpracy. Umowę możesz jednak rozwiązać w dowolnym momencie, bez dodatkowych kosztów.

Przykłady: poniżej zamieszczamy prawdziwe, potwierdzone przez naszych Klientów w referencjach wykresy wzrostu ruchu.

Wzrost ruchu na stronie www

Wzrost ruchu: +433% w 4 miesiące. Zobacz referencje


Efekty pozycjonowania

Wzrost ruchu: +285% w 3 miesiące. Zobacz referencje i wzrost sprzedaży


Wykres ruchu - pozycjonowanie

Wzrost ruchu: +288% w 11 miesięcy. Zobacz referencje


Wzrost ruchu na stronie internetowej

Wzrost ruchu: +296% w 7 miesięcy. Zobacz referencje

Ile kosztuje pozycjonowanie?

GRATIS: do realizowanego przez nas pozycjonowania dołączamy bezpłatnie Kurs pozycjonowania o wartości 2000 zł. Możesz wykorzystać wiedzę w nim zawartą, by teraz lub w przyszłości dodatkowo wspomóc marketing swojej witryny. Oferta ograniczona czasowo.

Budżet miesięczny może być dowolny, lecz nie niższy, niż 7000 zł netto. Jeśli dysponują Państwo budżetem niższym, a wciąż chcą skutecznie wypozycjonować swoją stronę, zachęcamy do zapoznania się z naszym kursem pozycjonowania.

Wyższy budżet przynosi proporcjonalnie lepsze efekty: więcej odwiedzin i Klientów dla Państwa.

Dla Państwa wygody przedstawiamy proponowane budżety wraz z objaśnieniem różnic w podejmowanych działaniach i efektach.

Niezależnie od wybranego przez Państwa budżetu, zawsze w pierwszym miesiącu współpracy wykonujemy jednorazową analizę Państwa branży, często szukanych wyrażeń z nią związanych oraz Państwa konkurencji. Dzięki temu wiemy, na jakie wyrażenia najpierw zacząć pozycjonowanie, by szybko przynieść Państwu ruch i Klientów.

Budżet miesięczny 7000 zł netto

 • Budżet minimalny, wybierany przez niektóre małe firmy.
 • Jest odpowiedni do osiągnięcia stabilnego wzrostu ruchu na stronie, bez używania automatycznych metod pozycjonowania, zabronionych przez wyszukiwarkę Google.
 • Wzrost ruchu będzie mniejszy i może pojawić się później, niż przy wyższych budżetach. Wciąż jest to jednak bardzo opłacalna metoda marketingu.

Budżet miesięczny 9000 zł netto

 • Wybierany przez większość małych firm.
 • Budżet odpowiedni do osiągnięcia wyraźnego wzrostu ruchu na stronie przy pomocy metod dozwolonych przez wyszukiwarkę Google.
 • Praktycznie brak możliwości otrzymania kary od wyszukiwarki Google za pozycjonowanie przy działaniach podejmowanych w tym lub wyższym budżecie.

Budżet miesięczny 16000 zł netto

 • Wybierany przez małe i średnie firmy.
 • Daje proporcjonalnie lepsze efekty i pozwala oprzeć sukces na tworzonej dla Państwa własnej, niezależnej i niedostępnej dla konkurencji sieci witryn.

Budżet miesięczny 25 tys. zł netto

 • Zazwyczaj wybierany przez średnie firmy.
 • Budżet odpowiedni do objęcia i utrzymywania pozycji lidera konkurencyjnej branży.
 • Daje proporcjonalnie lepsze efekty i pozwala na budowanie pozycji w oparciu nie tylko o własną, tworzoną dla Państwa i niedostępną dla konkurencji sieć witryn, ale także dzięki możliwości np. przejmowania cudzych, wartościowych serwisów z branży.

Budżet miesięczny 50 tys. zł netto

 • Zazwyczaj wybierany przez średnie i duże firmy.
 • Budżet ukierunkowany na tworzenie monopolistycznej pozycji w branży, pozwalający na opanowanie znacznej jej części w wyszukiwarce Google.
 • Pozwala dodatkowo tworzyć dopasowane indywidualnie kampanie marketingowe ukierunkowane na pozycjonowanie.

Stały wgląd w efekty naszych działań i raporty

W każdym miesiącu współpracy otrzymają Państwo zestawienie wykonanych działań i raport z informacją o najważniejszych efektach pozycjonowania, bądź zmianach wprowadzonych przez firmę Google w swoim algorytmie.

W dowolnej chwili będą Państwo mogli podejrzeć ruch na stronie
internetowej – podłączone będą do niej obiektywne statystyki odwiedzin Google Analytics oraz będą Państwo mieć dostęp do strony, przez którą Google komunikuje się z właścicielem witryny i nami – firmą pozycjonującą.

Podsumowanie i dalsze kroki

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a prześlemy Państwu ofertę dostosowaną do Państwa budżetu.

W przypadku pozycjonowania przy minimalnym budżecie, ceny są stałe i dla witryn w języku polskim lub angielskim wynoszą:

 • cena za każdy miesiąc pozycjonowania wynosi 7000 zł netto (obsługujemy także wyższe budżety, budżet zalecany dla małych firm: 9000 zł netto miesięcznie).

Aby otrzymać ofertę lub poznać szczegóły, wypełnij poniższy formularz. W razie pytań zachęcamy do kontaktu e-mailowego: biuro@sukcesstrony.pl lub telefonicznego: ☎ 513 499 352 od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 18:00.

Po przesłaniu formularza skontaktujemy się e-mailowo w celu przedstawienia oferty dostosowanej do budżetu, wyjaśnienia metody działania i przedstawienia proponowanej treści umowy.

Adres e-mail:

Numer telefonu:

Imię i nazwisko:

Miesięczny budżet netto na pozycjonowanie (minimalny: 7000 zł)

Adres Twojej strony:

Czy zapytanie ma związek z ubieganiem się o dotację z Unii Europejskiej, Funduszu Pracy itp. na pozycjonowanie:

Kiedy chcesz rozpocząć realizację pozycjonowania:

Wniosek o szczegóły i dodatkowe pytania:

Aby dowiedzieć się, jak będziemy przetwarzać wysłane przez Ciebie dane osobowe, zobacz politykę prywatności w nowym oknie.