Tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, które dostarcza Klientów

Zakładanie Strony Internetowej

Zdjęcie autorstwa digitalart

Zastanawiasz się, co możesz zyskać, inwestując w stronę WWW?

Chciałbyś wiedzieć, jak zasięg witryny ma się do reklamy w innych mediach?

Już za chwilę zakładanie strony internetowej nie będzie miało przed Tobą żadnych tajemnic.

Zasięg strony WWW, prasy, radia i telewizji

Bodaj najważniejszą zaletą strony WWW jest jej zasięg. W przeciwieństwie do większości innych form promocji, strona WWW ma zasięg globalny, a nie lokalny. Oznacza to, że reklamujesz swoją firmę na całym świecie jednocześnie. Przeprowadzenie globalnej kampanii w radiu, prasie, czy telewizji jest dużo kosztowniejsze. Z kolei reklama w tych mediach jest skuteczna tylko przez okres jej wyświetlania. Strona WWW istnieje cały czas w Internecie, a roczne koszty jej utrzymania wynoszą ok. 250zł.

Dowolna treść i kontakt przez całą dobę

Na stronie internetowej możesz zamieszczać dowolną treść - tekstową, graficzną, w formie audio, a nawet filmy! Żadne inne media nie dają takich możliwości. Przy 16 milionach kolorów, Twoi Klienci docenią jakość prezentowanych materiałów.

Pamiętaj również, że nawet gdy Ty śpisz, Twoja strona pracuje: obsługuje Klientów przyjmując zamówienia i zapytania, przedstawia informacje i dane, umacnia swoją pozycję w rankingach wyszukiwarek.

Strona WWW gwarantuje również łatwiejszy kontakt z Klientami. Mogą oni za darmo wysłać do Ciebie e-mail o dowolnej porze dnia i nocy. Również Ty możesz odpowiedzieć na nią w każdej chwili, mając czas na dopracowanie swojej wiadomości. Dzięki e-mailom, będziesz mógł bez pośpiechu udzielać precyzyjnych odpowiedzi na pytania Klientów.

Jeśli dotychczas prosiłeś swoich Klientów o podanie danych przez zwykłą pocztę lub telefon, możesz zrobić to w bezpieczny sposób za pośrednictwem strony WWW. Przyjmowaniem zamówień zajmie się zautomatyzowany sklep internetowy. Zastanów się, ile oszczędzisz na wynagrodzeniach konsultantów telefonicznych i tradycyjnych sprzedawców.

Zakładanie strony internetowej - to nie wszystko!

Koniecznie sprawdź również, jakie mogą być możliwości stron internetowych: systemy ankiet, galerie, fora dyskusyjne, blogi - to dopiero czubek góry lodowej! Za zakładanie strony internetowej zabierz się dopiero po przeczytaniu artykułów na tej stronie.

Strona WWW jest najbardziej opłacalną formą reklamy oraz idealnym pośrednikiem w kontaktach z Klientami. Nie ma wątpliwości, że zainwestowane w zakładanie strony internetowej pieniądze szybko się zwrócą.

Zdjęcie autora: Krzysztof Trynkiewicz - Manager pozycjonowania

Autor: Krzysztof Trynkiewicz - Manager SEO w agencji Sukces Strony

Manager pozycjonowania z 15-letnim doświadczeniem opartym na pracy przy kilkuset projektach, w tym międzynarodowych z ruchem powyżej 150 milionów miesięcznych użytkowników. Analityk sklepów internetowych, programista, autor publikacji prasowych, wywiadów w telewizji, radiu i prasie. Prelegent konferencji. Nadzorca systemu WordPress w Polsce. Absolwent kierunku Informatyka na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Darmowa książka dla planujących zakup strony internetowej

Książka Zamawianie stron i sklepów internetowych od A do Z

Jeśli planujesz zakup strony, zobacz naszą ofertę tworzenia stron lub sklepów internetowych i koniecznie pobierz i przeczytaj naszą książkę elektroniczną "Zamawianie stron i sklepów internetowych od A do Z". Dowiesz się z niej między innymi:

  • które oprogramowanie wybrać
  • jak sprawdzić wykonawcę
  • jakie są całkowite koszty
  • co będzie potrzebne
  • na co zwrócić uwagę
  • jak założyć stronę wielojęzyczną
  • co zagwarantuje sukces sklepu
  • jakie treści muszą znaleźć się na stronie

Kliknij, by pobrać książkę ZA DARMO!