Tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, które dostarcza Klientów

Teksty na stronę internetową

Zdjęcie autorstwa photostock

Teksty na stronę internetową

Treści na stronach internetowych są niezwykle ważne dla odwiedzających, ale też dla wyszukiwarki Google.

Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa bardzo wysokiej jakości teksty na strony internetowe w języku polskim lub angielskim, publikowane regularnie w celu wypromowania Państwa firmy jako eksperta w branży, a zarazem o idealnych parametrach pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Czym wyróżniają się nasze teksty na stronę internetową?

Wszystkie nasze teksty:

  • są merytorycznie wartościowe i interesujące dla Czytelnika, kreując Państwa firmę jako eksperta w branży,
  • są idealnie zoptymalizowane do pozycjonowania w wyszukiwarce Google (zawierają słowa kluczowe, synonimy, tytuły, opisy meta dla wyszukiwarki Google, nagłówki, objaśnione terminy branżowe, pogrubienia, pochylenia, wypunktowania, odnośniki do innych podstron i obrazy o odpowiednich nazwach plików, opisach i tytułach - zawsze w ilościach matematycznie określonych jako optymalne dla wyszukiwarki),
  • są dostosowane do Państwa oferty - możemy w nich polecać Państwa produkty i usługi,
  • są w pełni oryginalne, unikalne i poprawne językowo,
  • są przekazywane wraz z prawami autorskimi, zaś w przypadku obrazów korzystamy z tych dostępnych na darmowych licencjach, każdorazowo sprawdzając i spełniając wymagania danej licencji; możemy użyć także obrazów dostarczonych przez Klienta,
  • są przekazywane w ustalonym przez Państwa formacie: bezpośrednio w formie publikacji w panelu administracyjnym strony lub w formie pliku Worda (doc), bądź kodu HTML.

O wysokiej jakości naszych artykułów może świadczyć fakt, że są one wykorzystywane jako źródło wiedzy przez Wikipedię. Służymy licznymi przykładami przygotowanych przez nas treści.

Cennik tekstów na strony internetowe

Długość każdego artykułu wynosi minimum 2000 dowolnych znaków (około 350 wyrazów - tyle, co na niniejszej podstronie z ofertą). Jest to długość zalecana dla celów pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

W ciągu jednego dnia jesteśmy w stanie przygotować do około 3 artykułów.

Cena przygotowania jednego artykułu tekstowego wraz z powyższymi elementami (w tym znalezienie i dołączenie odpowiedniego, darmowego zdjęcia) wynosi 200 zł netto (246 zł brutto). Minimalne zamówienie: 5 artykułów.

Co mówią o nas Klienci?

 Firma Sukces Strony na pierwszym miejscu stawia jakość usług. Dzięki właściwemu podejściu czuję się obsłużona z należytą uwagą i zaangażowaniem. 
Monika Dąbrowska, Sklep Animalsowozobacz referencje
 Wszystko, co spotkało mnie w ciągu tych 2-3 tygodni ze strony "Sukces Strony" znamionuje profesjonalizm i klasę. 
Wojciech Wojdat, Tłumacz Przysięgły Języka Francuskiegozobacz referencje
 Współpraca z firmą Sukces Strony przebiegła bardzo profesjonalnie. Szybka realizacja, bardzo dobry kontakt i bezcenna pomoc w przypadku problemów. Polecam w 100%. 
Stanisława Serwińskazobacz referencje
 Firma Sukces Strony działa profesjonalnie, fachowo doradza i ma dobre podejście do Klienta. 
Anetta Józak, Sieć kwiaciarni Nerinazobacz referencje
 Jako pozytywne cechy współpracy należy wymienić: dbałość o dopasowanie użyteczności usługi do potrzeb Klienta, konkurencyjną cenę, terminowość, pomoc przy eksploatacji. 
Czesław Poźniak, Wiceprezes Zarządu, Bank Spółdzielczy w Sejnachzobacz referencje
 Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości pracy właściciela firmy Sukces Strony i umiejętności komunikacyjnych. Z radością możemy polecić jego usługi. 
Taco Verdonschot, Yoast Holandiazobacz referencje
 Współpraca z firmą Sukces Strony przebiega zgodnie z ustaleniami i spełnia nasze oczekiwania. Profesjonalne podejście i dobry kontakt owocują sukcesem obu stron. 
Radosław Serwiński, Dekobeton Polskazobacz referencje

Zamów teksty lub zadaj pytanie

Jeśli masz pytania lub chcesz zamówić teksty, skontaktuj się emailowo: biuro@sukcesstrony.pl.