Tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, które dostarcza Klientów

Menu

Bezpłatne wykłady na Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Nasza firma jest oficjalnym partnerem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Z tej okazji organizujemy dwa bezpłatne wykłady dla wszystkich chętnych – konieczna jest rejestracja (poniżej).

Wykłady odbędą się w piątek 22 listopada 2019 w sali A-1-13 (1 piętro) przy ul. Łojasiewicza 11 w Krakowie (budynek Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego). Godziny wykładów:

 • Przepis na skuteczne pozycjonowanie w Google dla każdej branży – godzina 17:45 do 18:30.
  Podczas wykładu zaprezentowany zostanie przystępny nawet dla osób nietechnicznych, konkretny przepis na prowadzenie skutecznego pozycjonowania strony internetowej (tzw. SEO) w wyszukiwarce Google, opracowany przez firmę SukcesStrony.pl, zajmującą nieprzerwanie od 5 lat pozycje w czołówce Google dla haseł związanych z pozycjonowaniem. Uczestnicy dowiedzą się, jakie działania, w jakiej ilości i kolejności należy przeprowadzać samodzielnie lub w ramach zespołu, aby osiągnąć wysokie pozycje w wyszukiwarce. Wykład poprowadzi Manager Marketingu – Krzysztof Trynkiewicz.
 • Jak zaplanować budżet kampanii marketingu internetowego i przewidzieć zyski? – godzina 18:45 do 19:30.
  Podczas wykładu zaprezentowane zostaną od podstaw i w przystępny sposób metody, oprogramowanie, terminologia, faktyczne typowe wartości liczbowe i zakresy czasowe służące do łatwego obliczania spodziewanego zwrotu z inwestycji w kampanie marketingowe, wraz z omówieniem opłacalności, zalet i wad kampanii takich jak: płatnych za kliknięcia Google Ads, pozycjonowania, prowadzenia newslettera. Przybliżone zostanie zagadnienie lejka sprzedażowego i monitorowania efektów działań marketingowych. Uczestnicy dowiedzą się, jak zaplanować budżet kampanii marketingu internetowego dostosowany do ich potrzeb i jak oszacować jego opłacalność w czasie. Wykład poprowadzi Manager Marketingu firmy SukcesStrony.pl – Krzysztof Trynkiewicz.

Zapisy możliwe są przez poniższy formularz lub telefonicznie (od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 18:00: 513 499 352)

Oferujemy szkolenia stacjonarne, prowadzone w siedzibie Państwa firmy, przygotowane dla zespołów, działów, poszczególnych lub wszystkich pracowników.

Mamy praktyczne doświadczenie – od lat zajmujemy czołowe pozycje w Google dla takich wyrażeń jak “pozycjonowanie stron internetowych” (kliknij, by sprawdzić), wyprzedzając przy tym ponad milion witryn konkurencji, która właśnie w tym fachu się specjalizuje.

Szkolenie stacjonarne z pozycjonowania (ang. SEO)

Standardowo szkolenie trwa 1 lub 2 dni, podczas których omawiamy zarówno kwestie podstawowe, jak i zaawansowane. Ujawniamy naszą wiedzę i metody działania. Demonstrujemy, jakich narzędzi i w jaki sposób używamy. Mówimy, które zabiegi przynoszą korzyści, a które niosą ze sobą niebezpieczeństwo otrzymania kary od Google. Odpowiadamy także na Państwa pytania, analizujemy Państwa witrynę i doradzamy, jakie konkretne rozwiązania są zalecane dla Państwa sytuacji.

Szkolenie prowadzi właściciel firmy Sukces Strony – Krzysztof Trynkiewicz, który dogłębnie zna każdy aspekt pozycjonowania i którego autorskie metody działania doprowadziły firmę do pozycji lidera branży SEO w Polsce.

Cena szkolenia

Szkolenie płatne jest w zależności od liczby jego uczestników. Bazowa cena wynosi 36.000 zł netto + opłata za każdego uczestnika w wysokości 1.500 zł netto od osoby.

Przykładowo więc, szkolenie dla zespołu 6 osób kosztować będzie 36.000 + 6 * 1.500 = 45.000 zł netto.

Szkolenia oferujemy na terenie całego kraju – dojeżdżamy do siedziby Państwa firmy – niezależnie, czy jest w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Łodzi, czy innym mieście. Od Państwa oczekujemy odpowiedniej sali, rzutnika i uwagi. W ramach osobnych ustaleń i wyceny możemy także zaoferować prowadzenie szkolenia w innym kraju, w języku polskim lub angielskim.

Ramowy zakres szkolenia

 1. Krótka historia rozwoju marketingu internetowego z uwzględnieniem firm, rozwiązań i technologii, które miały wpływ na obecny kształt branży SEO.
 2. Podstawowe aspekty wykonywania pozycjonowania z podziałem na zadania realizowane w obrębie pozycjonowanej witryny i poza nią. W dalszej kolejności dokładniejsze omówienie teorii, metod, narzędzi i praktyki związanej z aspektami, od których zależy pozycja w wyszukiwarce Google:
  • szybkością wczytywania strony (analiza, interpretacja, najczęstsze problemy, rozwiązania),
  • linkowaniem wewnętrznym w obrębie serwisu internetowego,
  • słowami kluczowymi i treścią witryny,
  • świeżością treści,
  • monotematycznością serwisu i danej podstrony,
  • liczbą podstron w serwisie,
  • sygnałami społecznościowymi dla witryny i danej podstrony,
  • powielaniem treści,
  • weryfikacją poprawności i optymalizacją kodu HTML,
  • stosowaniem odpowiednich znaczników, atrybutów i wartości języka HTML,
  • celowym blokowaniem dostępu do niektórych podstron serwisu,
  • mikrodanymi, mikroformatami i danymi RDFa (tzw. rich snippets),
  • zagnieżdżeniu podstrony w strukturze nawigacyjnej witryny,
  • linkowaniem zewnętrznym (obszerne omówienie),
  • opiniami i ocenami w serwisach recenzujących oraz skierowaniach geograficznych,
  • użyteczności i dostępności serwisu,
  • dostosowywaniem witryny do wygodnej obsługi na urządzeniach przenośnych,
  • zabezpieczaniem witryny przez protokół SSL,
  • korzystaniem z konkretnych systemów CMS,
  • odpowiednim wykrywaniem i traktowaniem nieistniejących adresów (błędy 404),
  • grafem wiedzy Google,
  • innymi elementami, które mają wpływ na pozycjonowanie.
 3. Omówienie metod bezpiecznego pozycjonowania, w szczególności ze zwróceniem uwagi na sposoby pozyskiwania wysokiej jakości odnośników.
 4. Krótkie omówienie niebezpiecznych metod pozycjonowania.
 5. Budowa zaplecza pozycjonerskiego.
 6. Analiza branży, słów kluczowych i konkurencji – jak znaleźć konkretne liczby najczęściej szukanych fraz w Google, ocenić siłę konkurencji dla każdej z nich i posegregować tak, by pozycjonowanie jak najszybciej przyniosło efekty w postaci wysokiego ruchu?
 7. Monitorowanie efektów pozycjonowania – metody, oczekiwania i praktyka.
 8. Omówienie prawdopodobnego kierunku rozwoju pozycjonowania.
 9. Wolna dyskusja – pytania i odpowiedzi oraz określenie priorytetów działań dla Państwa projektu.

Nawiąż współpracę

Aby otrzymać odpowiedzi na swoje pytania lub umówić się na przeprowadzenie szkolenia, prosimy o kontakt przez wypełnienie poniższego formularza lub e-mailowo: biuro@sukcesstrony.pl lub telefonicznie: ☎ 513 499 352 od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 18:00.

Po przesłaniu formularza skontaktujemy się w celu przedstawienia oferty i proponowanej treści umowy.

Adres e-mail:

Numer telefonu:

Imię i nazwisko:

Orientacyjna liczba osób uczestniczących w szkoleniu:

Miasto i województwo, w którym szkolenie ma zostać przeprowadzone:

Adres Państwa strony internetowej:

W jakim terminie chcieliby Państwo przystąpić do szkolenia:

Czy chcą Państwo otrzymać ofertę w PDF do wydruku z prezentacją firmy dla przełożonego lub zarządu?

Wniosek o szczegóły i dodatkowe pytania:

Aby dowiedzieć się, jak będziemy przetwarzać wysłane przez Ciebie dane osobowe, zobacz politykę prywatności w nowym oknie.