Tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, które dostarcza Klientów

Strony Ekonomiczne WordPress

Oferujemy tworzenie ekonomicznych stron internetowych w bardzo przystępnej cenie.

Strony ekonomiczne oparte są na najpopularniejszym na świecie systemie o nazwie WordPress, za którego oficjalną polską wersję odpowiada nasza firma. Są także bardzo łatwe w edycji - zmiana treści jest tak prosta jak napisanie emaila. Panel administracyjny dostępny będzie w języku polskim.

Funkcje Stron Ekonomicznych WordPress:

 • Możliwość edytowania treści i działów bez znajomości programowania (tzw. system CMS WordPress)
 • Profesjonalny wygląd z wersją na telefony i tablety - Zobaczysz grafikę przed kupieniem strony!
 • Dodatek wspomagający pozycjonowanie (osiąganie wysokich pozycji w Google)
 • Polska instrukcja obsługi
 • Wdrożenie tzw. Certyfikatu SSL, który podnosi bezpieczeństwo i pozycję w Google
 • Możliwość rozbudowy witryny w przyszłości (np. przekształcenia w sklep internetowy)

Ważne ograniczenia oferty

Tworzona przez nas strona jest Państwu przekazywana - Państwo otrzymają wszystkie klucze do usług i będą mogli dowolnie nią zarządzać w przyszłości, rozbudowywać lub modyfikować, a także zlecać przy niej prace innym firmom.

Otrzymają Państwo Stronę identyczną z wybraną przez siebie szatą graficzną.

Możemy zaoferować bardzo niską cenę Stron Ekonomicznych WordPress dzięki następującym ograniczeniom:

 • Przed zamówieniem Państwo wybierają szatę graficzną z 600 profesjonalnych propozycji. Wykonana strona będzie wyglądać identycznie, jak we wzorcu - nie dokonujemy żadnych zmian graficznych (można je wprowadzić we własnym zakresie).
 • To Państwo będą samodzielnie zamieniać przykładową treść na własną przez prosty w obsłudze panel administracyjny. Nasza firma nie wprowadza na stronę żadnych treści lub dodatkowych funkcji.
 • Podobnie wszelkie zdjęcia z wersji demonstracyjnej należy zmienić we własnym zakresie przez prosty panel administracyjny (prześlemy także informację, skąd można pobrać legalne, piękne zdjęcia na strony internetowe). Zdjęć z wersji demonstracyjnych nie można używać na finalnej stronie i należy je zmienić na własne lub inne bezpłatne.
 • Pakiet Ekonomiczny nie obejmuje żadnych modyfikacji, kontaktu telefonicznego, emailowego lub wsparcia technicznego. W razie potrzeby wykonania jakichkolwiek zmian na stronie, można zwrócić się do innej firmy, która wprowadzi modyfikacje.

Cena ekonomicznej strony internetowej

 • Cena Strony Ekonomicznej wynosi 800 zł netto (984 zł brutto). Jest to opłata jednorazowa.
 • Aby posiadać stronę internetową, trzeba także zamówić domenę (adres internetowy) w cenie około 10 zł netto w pierwszym roku (przedłużenie co roku kosztuje około 100 zł). Polecimy odpowiednią firmę, w której należy zakupić usługę.
 • Aby posiadać witrynę, należy też zamówić serwer hostingowy (miejsce na pliki, zdjęcia, teksty witryny) w cenie około 200 zł netto (przedłużanie co roku kosztuje także około 200 zł). Polecimy odpowiednią firmę, w której należy zakupić usługę.

Sumarycznie więc stworzenie strony i zamówienie niezbędnych do niej usług na pierwszy rok kosztować będzie 800 + 10 + 200 = 1010 zł netto, zaś opłacenie utrzymania niezbędnych usług za rok: 10 + 200 = 210 zł netto. Są to ceny orientacyjne, bowiem usługi domeny i serwera hostingowego kupuje się w innej firmie, która zajmuje się tylko ich świadczeniem.

Dostępne szaty graficzne

Aby wybrać szatę graficzną witryny, prosimy kliknąć ten odnośnik. Przygotowywana przez nas witryna będzie wyglądać identycznie, jak wersja demonstracyjna. Jakiekolwiek zmiany można wprowadzać we własnym zakresie lub zlecić je innej firmie.

Formularz wyrażenia zainteresowania ofertą

Dopiero po wypełnieniu poniższego formularza skontaktujemy się z informacją, czy mamy obecnie możliwość zrealizowania zlecenia. Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

  Cena: 800 zł netto

  Adres e-mail:

  Imię i nazwisko:

  Jeśli chcesz otrzymać fakturę, podaj dane firmy:

  Czy zapytanie ma związek z ubieganiem się o dotację z Unii Europejskiej, Funduszu Pracy itp. na wykonanie strony:

  Wpisz nazwę lub adres wybranej przez siebie szaty graficznej (kliknij by zobaczyć dostępne szaty):

  Aby dowiedzieć się, jak będziemy przetwarzać wysłane przez Ciebie dane osobowe, zobacz politykę prywatności w nowym oknie.