Tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, które dostarcza Klientów

Menu
Pozycjonowanie stron internetowych

Zdjęcie autorstwa Christiana Ferrari

Oferta pozycjonowania stron internetowych

Oferujemy skuteczną i bezpieczną metodę zwiększenia ruchu z wyszukiwarki Google. Pozycjonujemy strony nowe oraz działające od dawna.

Zajmiemy się Twoją stroną kompleksowo – po podpisaniu umowy przekazujesz nam tylko dane dostępu do swojej witryny, a my zajmujemy się resztą, nie zajmując Twojego czasu.

Poniżej znajduje się nasza oferta. Gorąco zachęcamy do przeczytania artykułu objaśniającego pozycjonowanie i szczegóły naszej oferty: Co to jest pozycjonowanie i co powinieneś wiedzieć przed zawarciem umowy?

Jeśli chcesz pozycjonować swoją witrynę samodzielnie, zobacz nasz Kurs pozycjonowania bez wiedzy informatycznej – dla początkujących.

Jak skuteczne jest nasze pozycjonowanie?

Znamy się na tym, co robimy – zajmujemy czołową pozycję dla wyników wyszukiwania frazy pozycjonowanie stron internetowych. Wyprzedzamy blisko milion witryn konkurencji, która specjalizuje się dokładnie w oferowaniu pozycjonowania.

W jaki sposób pozycjonujemy?

W każdym miesiącu współpracy wykonujemy różne zadania – zależenie od tego, czego w danym miesiącu strona potrzebuje.

Przykładowo: publikujemy reklamujące Twoją firmę artykuły prasowe na innych stronach z Twojej branży, wdrażamy nowe mechanizmy wspomagające pozycjonowanie, ręcznie zdobywamy wartościowe odnośniki do Twojej strony lub publikujemy wartościowe merytorycznie artykuły pozycjonujące na Twojej witrynie. Twoją stronę usprawniamy pod kątem pozycjonowania cały czas, a nie tylko jednorazowo. Stosujemy przy tym techniki bezpieczne i zalecane przez firmę Google.

Na ile wyrażeń pozycjonujemy?

Obecnie nie ma możliwości skutecznego pozycjonowania na kilka tylko wyrażeń (tzw. fraz) – kończy się to karą od wyszukiwarki Google. Twoja strona musi być najlepsza w całej branży, dla mnóstwa wyrażeń, a nie tylko dla kilku.

Na początku współpracy analizujemy, jakie wyrażenia związane z Twoją ofertą są często poszukiwane przez internautów oraz jak silna jest konkurencja na nie. Znajdujemy w ten sposób ponad 100 wyrażeń, które są często poszukiwane przez internautów. Pozycjonowanie zaczynamy od tych wyrażeń, dla których konkurencja jest najsłabsza, dzięki czemu jak najszybciej można uzyskać dobre efekty i podnieść liczbę Twoich Klientów.

Ile czeka się na efekty?

Pozycjonowanie polega na podnoszeniu renomy Twojej strony w oczach wyszukiwarki Google. Renomy nie sa się zdobyć z dnia na dzień – trwa to miesiącami. Wyraźnych efektów pozycjonowania można spodziewać się po około 7-10 miesiącach współpracy. Umowę możesz jednak rozwiązać w dowolnym momencie, bez dodatkowych kosztów.

Poniżej zamieściliśmy wykres odwiedzin witryny jednego z naszych Klientów, dla którego realizujemy pozycjonowanie. Okres trzech miesięcy współpracy oznaczyliśmy strzałką. Klient kontynuuje współpracę z naszą firmą, uzyskując coraz więcej odwiedzin. Jedyny spadek w odwiedzinach wynika z okresu świąt Bożego Narodzenia. Podobnie kształtować się będzie wzrost odwiedzin na Twojej stronie.

Wykres zwiększania ruchu u jednego z Klientów

Co mówią o nas Klienci?

 Firma Sukces Strony na pierwszym miejscu stawia jakość usług. Dzięki właściwemu podejściu czuję się obsłużona z należytą uwagą i zaangażowaniem. 
Monika Dąbrowska, Sklep Animalsowozobacz referencje
 Wszystko, co spotkało mnie w ciągu tych 2-3 tygodni ze strony "Sukces Strony" znamionuje profesjonalizm i klasę. 
 Współpraca z firmą Sukces Strony przebiegła bardzo profesjonalnie. Szybka realizacja, bardzo dobry kontakt i bezcenna pomoc w przypadku problemów. Polecam w 100%. 
Stasia Serwińskazobacz referencje
 Firma Sukces Strony działa profesjonalnie, fachowo doradza i ma dobre podejście do Klienta. 
 Jako pozytywne cechy współpracy należy wymienić: dbałość o dopasowanie użyteczności usługi do potrzeb Klienta, konkurencyjną cenę, terminowość, pomoc przy eksploatacji. 
Czesław Poźniak, Wiceprezes Zarządu, Bank Spółdzielczy w Sejnachzobacz referencje
 Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości pracy właściciela firmy Sukces Strony i umiejętności komunikacyjnych. Z radością możemy polecić jego usługi. 
Taco Verdonschot, Yoast Holandiazobacz referencje
 Współpraca z firmą Sukces Strony przebiega zgodnie z ustaleniami i spełnia nasze oczekiwania. Profesjonalne podejście i dobry kontakt owocują sukcesem obu stron. 
Radosław Serwiński, Dekobeton Polskazobacz referencje

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Marketing internetowy oferujemy od 3200 zł netto miesięcznie. Wyższe kwoty przynoszą proporcjonalnie lepsze rezultaty (większy ruch). Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a prześlemy Państwu ofertę dostosowaną do Państwa budżetu.

W przypadku pozycjonowania przy minimalnym budżecie, ceny są stałe i dla witryn w języku polskim lub angielskim wynoszą:

  • cena za jednorazową analizę popularnych wyrażeń związanych z Twoją branżą oraz za analizę konkurencji na nie wynosi 2800 zł netto (płatne jednorazowo po podpisaniu umowy),
  • następnie cena za każdy miesiąc pozycjonowania wynosi 3200 zł netto (obsługujemy także wyższe budżety).

By otrzymać ofertę lub poznać szczegóły, wypełnij poniższy formularz. W razie pytań zachęcamy do kontaktu e-mailowego: biuro@sukcesstrony.pl lub telefonicznego: ☎ 513 499 352 od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 18:00.

Po przesłaniu formularza skontaktujemy się e-mailowo w celu przedstawienia oferty dostosowanej do budżetu, wyjaśnienia metody działania i przedstawienia proponowanej treści umowy.

Imię i nazwisko:

Adres e-mail:

Numer telefonu (opcjonalny):

Miesięczny budżet netto na pozycjonowanie (minimalny: 3200 zł)

Adres Twojej strony:

Czy zapytanie ma związek z ubieganiem się o dotację z Unii Europejskiej, Funduszu Pracy itp. na pozycjonowanie:

Wniosek o szczegóły i dodatkowe pytania: