Tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, które dostarcza Klientów

Menu
Pozycjonowanie stron internetowych

Zdjęcie autorstwa Christiana Ferrari

Oferta pozycjonowania stron internetowych

Oferujemy skuteczną i bezpieczną metodę zwiększenia ruchu z wyszukiwarki Google. Pozycjonujemy strony nowe oraz działające od dawna.

Zajmiemy się Twoją stroną kompleksowo – po podpisaniu umowy przekazujesz nam tylko dane dostępu do swojej witryny, a my zajmujemy się resztą, nie zajmując Twojego czasu.

Poniżej znajduje się nasza oferta. Możesz także przeczytać artykuł objaśniający pozycjonowanie dla Klientów: Co to jest pozycjonowanie i co powinieneś wiedzieć przed zawarciem umowy?

Jak skuteczne jest nasze pozycjonowanie?

Znamy się na tym, co robimy – zajmujemy 1 pozycję dla wyników wyszukiwania frazy pozycjonowanie stron internetowych. Wyprzedzamy blisko milion witryn konkurencji, która specjalizuje się dokładnie w oferowaniu pozycjonowania.

W jaki sposób pozycjonujemy?

W każdym miesiącu współpracy wykonujemy dwa rodzaje działań: standardowe i dodatkowe.

Działania standardowe polegają na regularnej publikacji na Twojej stronie internetowej wartościowych merytorycznie informacji, np. wyjaśnianiu terminologii i stosowanych metod, związanych z Twoją branżą. Jeśli mamy jakieś wątpliwości co do treści, wykonujemy do Ciebie krótki telefon z zapytaniem. Takie artykuły nie tylko kreują Twoją firmę jako eksperta w branży, ale przede wszystkim są przygotowane odpowiednio pod kątem technicznym pod pozycjonowanie i skutkują podniesieniem ruchu na witrynie.

Oprócz tego, w każdym miesiącu współpracy wykonujemy różne prace dodatkowe – zależenie od tego, czego w danym miesiącu strona potrzebuje. Przykładowo: publikujemy artykuł prasowy na innej branżowej stronie, wdrażamy nowe mechanizmy wspomagające pozycjonowanie, ręcznie zdobywamy wartościowe odnośniki do Twojej strony. Twoją witrynę usprawniamy pod kątem pozycjonowania cały czas, a nie tylko jednorazowo. Stosujemy przy tym techniki bezpieczne i zalecane przez firmę Google.

Na ile wyrażeń pozycjonujemy?

Obecnie nie ma możliwości skutecznego pozycjonowania na kilka tylko wyrażeń (tzw. fraz) – kończy się to karą od wyszukiwarki Google. Twoja strona musi być najlepsza w całej branży, dla mnóstwa wyrażeń, a nie tylko dla kilku.

Na początku współpracy analizujemy, jakie wyrażenia związane z Twoją ofertą są często poszukiwane przez internautów oraz jak silna jest konkurencja na nie. Znajdujemy w ten sposób ponad 100 wyrażeń, które są często poszukiwane przez internautów. Pozycjonowanie zaczynamy od tych wyrażeń, dla których konkurencja jest najsłabsza, dzięki czemu jak najszybciej można uzyskać dobre efekty i podnieść liczbę Twoich Klientów.

Ile czeka się na efekty?

Pozycjonowanie polega na podnoszeniu renomy Twojej strony w oczach wyszukiwarki Google. Renomy nie sa się zdobyć z dnia na dzień – trwa to miesiącami. Wyraźnych efektów pozycjonowania można spodziewać się po około 7-10 miesiącach współpracy. Umowę możesz jednak rozwiązać w dowolnym momencie, bez dodatkowych kosztów.

Poniżej zamieściliśmy wykres odwiedzin witryny jednego z naszych Klientów, dla którego realizujemy pozycjonowanie. Okres trzech miesięcy współpracy oznaczyliśmy strzałką. Klient kontynuuje współpracę z naszą firmą, uzyskując coraz więcej odwiedzin. Jedyny spadek w odwiedzinach wynika z okresu świąt Bożego Narodzenia. Podobnie kształtować się będzie wzrost odwiedzin na Twojej stronie.

Wykres zwiększania ruchu u jednego z Klientów

Co mówią o nas Klienci?

 Firma Sukces Strony na pierwszym miejscu stawia jakość usług. Dzięki właściwemu podejściu czuję się obsłużona z należytą uwagą i zaangażowaniem. 
Monika Dąbrowska, Sklep Animalsowozobacz referencje
 Wszystko, co spotkało mnie w ciągu tych 2-3 tygodni ze strony "Sukces Strony" znamionuje profesjonalizm i klasę. 
 Współpraca z firmą Sukces Strony przebiegła bardzo profesjonalnie. Szybka realizacja, bardzo dobry kontakt i bezcenna pomoc w przypadku problemów. Polecam w 100%. 
Stasia Serwińskazobacz referencje
 Firma Sukces Strony działa profesjonalnie, fachowo doradza i ma dobre podejście do Klienta. 
 Jako pozytywne cechy współpracy należy wymienić: dbałość o dopasowanie użyteczności usługi do potrzeb Klienta, konkurencyjną cenę, terminowość, pomoc przy eksploatacji. 
Czesław Poźniak, Wiceprezes Zarządu, Bank Spółdzielczy w Sejnachzobacz referencje
 Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości pracy właściciela firmy Sukces Strony i umiejętności komunikacyjnych. Z radością możemy polecić jego usługi. 
Taco Verdonschot, Yoast Holandiazobacz referencje
 Współpraca z firmą Sukces Strony przebiega zgodnie z ustaleniami i spełnia nasze oczekiwania. Profesjonalne podejście i dobry kontakt owocują sukcesem obu stron. 
Radosław Serwiński, Dekobeton Polskazobacz referencje

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Jeśli Państwa miesięczny budżet na pozycjonowanie wynosi od 300zł do 3000zł to po wypełnieniu poniższego formularza skontaktujemy się z Państwem, by zaproponować współpracę z zaprzyjaźnioną firmą, która posiada elastyczny cennik. Otrzymają Państwo także dodatkowy rabat dzięki współpracy między naszymi firmami.

W przypadku pozycjonowania bezpośrednio przez naszą firmę, ceny są stałe i dla witryn w języku polskim lub angielskim wynoszą:

  • cena za jednorazową analizę popularnych wyrażeń związanych z Twoją branżą oraz za analizę konkurencji na nie wynosi 2800zł brutto (płatne jednorazowo po podpisaniu umowy),
  • następnie cena za każdy miesiąc pozycjonowania wynosi 3200zł brutto.

By otrzymać ofertę lub poznać szczegóły, wypełnij poniższy formularz. W razie pytań zachęcamy do kontaktu e-mailowego: biuro@sukcesstrony.pl lub telefonicznego: 513 499 352 od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 18:00.

Po przesłaniu formularza skontaktujemy się w celu wyjaśnienia metody działania i przedstawienia proponowanej treści umowy, bądź w celu zaproponowania współpracy z zaprzyjaźnioną firmą (jeśli Państwa budżet na pozycjonowanie wynosi poniżej 3000zł miesięcznie).

Imię i nazwisko:

Adres e-mail:

Numer telefonu (opcjonalny):

Miesięczny budżet na pozycjonowanie:

Adres Twojej strony:

Wniosek o szczegóły i dodatkowe pytania:
Please leave this field empty.