Tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, które dostarcza Klientów

Menu
Pozycjonowanie stron internetowych

Zdjęcie autorstwa Christiana Ferrari

Oferta pozycjonowania stron internetowych

Oferujemy skuteczną i bezpieczną metodę zwiększenia ruchu z wyszukiwarki Google. Pozycjonujemy strony nowe oraz działające od dawna.

Zajmiemy się Twoją stroną kompleksowo – po podpisaniu umowy przekazujesz nam tylko dane dostępu do swojej witryny, a my zajmujemy się resztą, nie zajmując Twojego czasu.

Poniżej znajduje się nasza oferta. Możesz także przeczytać artykuł objaśniający pozycjonowanie dla Klientów: Co to jest pozycjonowanie i co powinieneś wiedzieć przed zawarciem umowy?

Jeśli chcesz pozycjonować swoją witrynę samodzielnie przy niskim koszcie (450 zł jednorazowo), zobacz nasz Kurs pozycjonowania bez wiedzy informatycznej – dla początkujących.

Jak skuteczne jest nasze pozycjonowanie?

Znamy się na tym, co robimy – zajmujemy 1 pozycję dla wyników wyszukiwania frazy pozycjonowanie stron internetowych. Wyprzedzamy blisko milion witryn konkurencji, która specjalizuje się dokładnie w oferowaniu pozycjonowania.

W jaki sposób pozycjonujemy?

W każdym miesiącu współpracy wykonujemy dwa rodzaje działań: standardowe i dodatkowe.

Działania standardowe polegają na regularnej publikacji na Twojej stronie internetowej wartościowych merytorycznie informacji, np. wyjaśnianiu terminologii i stosowanych metod, związanych z Twoją branżą. Jeśli mamy jakieś wątpliwości co do treści, wykonujemy do Ciebie krótki telefon z zapytaniem. Takie artykuły nie tylko kreują Twoją firmę jako eksperta w branży, ale przede wszystkim są przygotowane odpowiednio pod kątem technicznym pod pozycjonowanie i skutkują podniesieniem ruchu na witrynie.

Oprócz tego, w każdym miesiącu współpracy wykonujemy różne prace dodatkowe – zależenie od tego, czego w danym miesiącu strona potrzebuje. Przykładowo: publikujemy artykuł prasowy na innej branżowej stronie, wdrażamy nowe mechanizmy wspomagające pozycjonowanie, ręcznie zdobywamy wartościowe odnośniki do Twojej strony. Twoją witrynę usprawniamy pod kątem pozycjonowania cały czas, a nie tylko jednorazowo. Stosujemy przy tym techniki bezpieczne i zalecane przez firmę Google.

Na ile wyrażeń pozycjonujemy?

Obecnie nie ma możliwości skutecznego pozycjonowania na kilka tylko wyrażeń (tzw. fraz) – kończy się to karą od wyszukiwarki Google. Twoja strona musi być najlepsza w całej branży, dla mnóstwa wyrażeń, a nie tylko dla kilku.

Na początku współpracy analizujemy, jakie wyrażenia związane z Twoją ofertą są często poszukiwane przez internautów oraz jak silna jest konkurencja na nie. Znajdujemy w ten sposób ponad 100 wyrażeń, które są często poszukiwane przez internautów. Pozycjonowanie zaczynamy od tych wyrażeń, dla których konkurencja jest najsłabsza, dzięki czemu jak najszybciej można uzyskać dobre efekty i podnieść liczbę Twoich Klientów.

Ile czeka się na efekty?

Pozycjonowanie polega na podnoszeniu renomy Twojej strony w oczach wyszukiwarki Google. Renomy nie sa się zdobyć z dnia na dzień – trwa to miesiącami. Wyraźnych efektów pozycjonowania można spodziewać się po około 7-10 miesiącach współpracy. Umowę możesz jednak rozwiązać w dowolnym momencie, bez dodatkowych kosztów.

Poniżej zamieściliśmy wykres odwiedzin witryny jednego z naszych Klientów, dla którego realizujemy pozycjonowanie. Okres trzech miesięcy współpracy oznaczyliśmy strzałką. Klient kontynuuje współpracę z naszą firmą, uzyskując coraz więcej odwiedzin. Jedyny spadek w odwiedzinach wynika z okresu świąt Bożego Narodzenia. Podobnie kształtować się będzie wzrost odwiedzin na Twojej stronie.

Wykres zwiększania ruchu u jednego z Klientów

Co mówią o nas Klienci?

 Firma Sukces Strony na pierwszym miejscu stawia jakość usług. Dzięki właściwemu podejściu czuję się obsłużona z należytą uwagą i zaangażowaniem. 
Monika Dąbrowska, Sklep Animalsowozobacz referencje
 Wszystko, co spotkało mnie w ciągu tych 2-3 tygodni ze strony "Sukces Strony" znamionuje profesjonalizm i klasę. 
 Współpraca z firmą Sukces Strony przebiegła bardzo profesjonalnie. Szybka realizacja, bardzo dobry kontakt i bezcenna pomoc w przypadku problemów. Polecam w 100%. 
Stasia Serwińskazobacz referencje
 Firma Sukces Strony działa profesjonalnie, fachowo doradza i ma dobre podejście do Klienta. 
 Jako pozytywne cechy współpracy należy wymienić: dbałość o dopasowanie użyteczności usługi do potrzeb Klienta, konkurencyjną cenę, terminowość, pomoc przy eksploatacji. 
Czesław Poźniak, Wiceprezes Zarządu, Bank Spółdzielczy w Sejnachzobacz referencje
 Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości pracy właściciela firmy Sukces Strony i umiejętności komunikacyjnych. Z radością możemy polecić jego usługi. 
Taco Verdonschot, Yoast Holandiazobacz referencje
 Współpraca z firmą Sukces Strony przebiega zgodnie z ustaleniami i spełnia nasze oczekiwania. Profesjonalne podejście i dobry kontakt owocują sukcesem obu stron. 
Radosław Serwiński, Dekobeton Polskazobacz referencje

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Marketing internetowy oferujemy od 300zł miesięcznie, przy czym zalecana kwota to 3200zł brutto miesięcznie. Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a prześlemy Państwu ofertę dostosowaną do Państwa budżetu.

W przypadku pozycjonowania w zalecanym budżecie, ceny są stałe i dla witryn w języku polskim lub angielskim wynoszą:

  • cena za jednorazową analizę popularnych wyrażeń związanych z Twoją branżą oraz za analizę konkurencji na nie wynosi 2800zł brutto (płatne jednorazowo po podpisaniu umowy),
  • następnie cena za każdy miesiąc pozycjonowania wynosi 3200zł brutto.

By otrzymać ofertę lub poznać szczegóły, wypełnij poniższy formularz. W razie pytań zachęcamy do kontaktu e-mailowego: biuro@sukcesstrony.pl lub telefonicznego: (dla budżetów innych niż zalecany ofertę przygotowujemy i przesyłamy e-mailowo) ☎ 513 499 352 od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 18:00.

Po przesłaniu formularza skontaktujemy się e-mailowo w celu przedstawienia oferty dostosowanej do budżetu, wyjaśnienia metody działania i przedstawienia proponowanej treści umowy.

Imię i nazwisko:

Adres e-mail:

Numer telefonu (opcjonalny):

Maksymalny miesięczny budżet na pozycjonowanie (minimalny: 300 zł, zalecany: 3200 zł lub więcej)

Adres Twojej strony:

Wniosek o szczegóły i dodatkowe pytania:
Please leave this field empty.