Tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, które dostarcza Klientów

Menu
Szkolenie z pozycjonowania

Zdjęcie autorstwa Christiana Ferrari

Kurs pozycjonowania stron internetowych

Obecnie zajmujemy czołową pozycję w wynikach wyszukiwania frazy pozycjonowanie stron internetowych.

Jeśli Ty też chcesz nauczyć się skutecznego i bezpiecznego pozycjonowania, zakup nasz kurs internetowy dla początkujących osób nietechnicznych.

Nasze kwalifikacje

Oczywiście miło jest być szkolonym przez osoby z wyższym wykształceniem informatycznym zdobytym na najlepszych uczelniach w kraju, które to osoby mają wiele lat doświadczenia, a w dorobku dziesiątki publikacji w prasie informatycznej, wywiady w telewizji, oraz pracowały z takimi podmiotami jak Uniwersytet Jagielloński, Bank Spółdzielczy, czy Telekomunikacja Polska (te wszystkie założenia oczywiście spełniamy).

Nic to jednak nie znaczy, jeśli szkoleniowiec zajmuje się głównie prowadzeniem szkoleń, a nie praktykowaniem pozycjonowania. My możemy udowodnić Ci, że jesteśmy jedną z najlepszych firm w kraju i jedyną z czołówki, która oferuje kurs. Zobacz, na której pozycji znajdujemy się dla wyrażenia pozycjonowanie stron internetowych. Na pierwszej. Za nami jest blisko milion stron konkurencji, która właśnie w pozycjonowaniu się specjalizuje.

Jeśli chcesz poznać nasze sekrety i techniki, zapisz się do listy oczekujących na dostęp do internetowego kursu.

Cena i dostęp do kursu pozycjonowania

Kurs będzie odbywał się zdalnie, w formie materiałów pobieranych z internetu (objaśnienia, quizy, praktyczne zadania).

Przewidywana cena kursu wynosi zaledwie 300zł brutto, a w zamian otrzymasz wiedzę praktyczną i sprawdzoną od lidera rynku.

Wypełnij i wyślij poniższy formularz, a powiadomimy Cię, gdy kurs będzie dostępny. Wypełniając formularz nie zobowiązujesz się do wzięcia udziału w kursie - jest to tylko zapis na bezpłatną informację.

Adres e-mail:

Imię i nazwisko:

politykę prywatności

Znamy się na tym, co robimy

Doświadczenie w tworzeniu stron internetowych Absolwenci Uniwersytetu Jagiellońskiego Tworzymy polską wersję WordPressa Tworzymy polską wersję wtyczki pozycjonującej WordPress SEO by Yoast

Niektórzy z naszych Klientów

Klient: Telekomunikacja Polska S.A. Klient: Uniwersytet Jagielloński w Krakowie Klient: Bank Spółdzielczy w Sejnach, Grupa BPS Klient: eldoras.com, zwycięstwo w konkursie DreamHost

Nasze publikacje w prasie informatycznej

Magazyn PHP Solutions Magazyn PC World Magazyn Software Developer's Journal Magazyn NEXT

Media o nas

Udzielaliśmy wywiadów dla telewizji, radia i prasy - kliknij, by zobaczyć spis wywiadów z naszą firmą.